Allods Online

Online 3 boyutlu MMORGP oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4 GB
  • Version 3.0.0225
  • Dil Türkçe
  • Firma Mail.ru Games
Bu harika oyunda Türkçe seslendirme bulunmakta olup son derece gelişmiş grafikler göze çarpmaktadır. Oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Sarnaut gezegeni bir takım afetler zincirinden sonra parçalanarak bölünmüştür. Parçalanan her bir bölüm Allod olar
Bu harika oyunda Türkçe seslendirme bulunmakta olup son derece gelişmiş grafikler göze çarpmaktadır. Oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. 

Sarnaut gezegeni bir takım afetler zincirinden sonra parçalanarak bölünmüştür. Parçalanan her bir bölüm Allod olarak adlandırılmaktadır. Her bir parçada üçer ırk yaşamakta olup imparatorluk ve ittifak olarak iki taraf bulunmaktadır. Irklar kendi aralarında savaşmakta olup dışarıdan gelen yaratıklar da oyuna ayrı bir hava katmaktadırlar. Gezegen, kıtalara ayrılmış olup her kıtada farklı bir iklim ve farklı yaratıklar bulunmaktadır. Huzur dolu bu gezegenin en güçlü gruplarından biri olan ulu büyücüler meclisinin başkanı olarak Skrakan seçilmiştir. Baş büyücü gezegendeki öğrencilere yıllardır ders vermektedir. Bu öğrencilerin ikisi Nazeb ve Tenses'dir. Bu iki genç Kanya krallığı kurulana kadar farklı kabilelere liderlik etmişlerdir. Bir süre sonra aralarında çıkan savaşı Nazeb kaybederek uzak diyarlara göç etmiştir. Geri kalan kabile Kanya krallığının toplaraklarına yerleşmiştir. 

Gezegenlerde ardı ardına savaşlar olmaktadır. Nazeb kendi krallığını kurmuştur. Eski arkadaşına savaş açarak uzun yıllar savaşmışlardır. Savaşa yıllar sonra 4 farklı ırk daha dahil olmuştur. Gezegen artık çok tehlikeli bir hal almıştır. Yaşanan büyük savaşlar sırasında gizemli astral maddesi içerinde bulunan gezegen parçaları arasında seyehat çok zordu. Bir balıkçı sayesinde büyük bir buluş yapılmış olup bulunan taş sayesinde tekne astral maddesin içerinde yüzebilmektedir. Bu buluş gezegendeki yaşamı tamamen değiştirmiş ve kraliyette tüm güçüyle yeni adalar aramaya başlamıştır. İlahi ada denilen yeni bir ada bulunmuş olup savaşın boyutları da arttmıştır. 

Hikayenin gerisini oyun içerisinde kendiniz yaşamaya ne dersiniz? Hadi, hemen başlayın!
Allods Online indir